Ballina Showbiz “Mos se do më fusni në sherr”, vajza e Majlinda Bregut zbulon...

“Mos se do më fusni në sherr”, vajza e Majlinda Bregut zbulon se pse “debaton” me mamanë (FOTO)

82
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vajza e ish-dputetes së Partisë Demokratie, Majlinda Bregu, është shpesh aktive në rrjete sociale, ku zhvillon biseda me ndjeksit e saj.

----

Së fundmi, Kejda ka realizuar rubrikën pyetje-përgjigje, ku ajo u është përgjigjur disa pyetje të fansave të saj.

Gjatë këtij bashkëbisedimi, një ndjekës e ka pyetur a merret me punët e shtëpisë. Kejda ka treguar se kjo është arsyeja që debaton dhe e fut në sherr me të ëmën.

“Mosss me këtë pyetje se do na fusni në sherr me mamin”- i është përgjigjur Kejda pyetjes së ndjekëses. Me sa duket, edhe Majlinda Bregu qenka një mama tipike shqiptare, që kërkon angazhim të së bijës në punët e shtëpisë.

----- ----