Ballina Lajme nacionale Mos kaloni andej, mbyllet kjo rrugë në Prishtinë

Mos kaloni andej, mbyllet kjo rrugë në Prishtinë

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është mbyllur për qarkullim rruga “Fehmi Agani” në Prishtinë.

Kjo rrugë është mbyllur në ora 08:00 të mëngjesit dhe nuk dihet për sa kohë do të qëndrojë e tillë.

Në këtë rrugë janë parë disa punëtorë duke vendosur skenë.

Është kontaktuar edhe Policinë e Kosovës për të marrë më shumë informacione lidhur me këtë rast, por ende nuk janë marrë detajet.

---- ---- ----
-----