Ballina Lajme nacionale Mos dilni sot pa çadra, kështu do të jetë moti

Mos dilni sot pa çadra, kështu do të jetë moti

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mot i vranët dhe me reshje shiu.

Sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe herë-herë me reshje shiu, ndërsa në viset malore parashihet të bie shi me borë.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -1 deri 2 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-6 gradë celsius.

Do të fryjë erë mesatare deri e fortë nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit.

---- ----
----
-----
-----