Ballina Lajme nacionale Mori ryshfet pronari i një autoshkolle në Prishtinë, ja çka i ndodhi

Mori ryshfet pronari i një autoshkolle në Prishtinë, ja çka i ndodhi

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dallaverët me patent shoferë po vazhdojnë në Kosovë.

Një pronar i një autoshkolle në Prishtinë është prangosur dej nga Policia, pasi i njëjti ishte kapur në flagrancë duke ia marrë viktimës mashkull shqiptar një shumë parash me pretekst se do t’i ndihmojë për ta kaluar provimin praktik për patentë shofer.

Nga raporti 24-orësh i Policisë bëhet e ditur se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

---- ----
----
-----
-----