Ballina Showbiz Mori 140 mijë euro nga “Sanremo”, ja çfarë bëri me to partnerja...

Mori 140 mijë euro nga “Sanremo”, ja çfarë bëri me to partnerja e Cristiano Ronaldos (FOTO)

135
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vetëm dy ditë më parë, në skenën magjike të “Sanremo 2020” u ngjit modelja bukuroshe, Georgina Rodriguez.

Fillimisht ajo e vuri në dyshim pjesëmarrjen e saj në këtë festival, e shkak u bë pagesa që sipas saj, ishte e ulët.

Për Georginën, produksioni kishe vendosur një shumë prej 20-25 mijë eurosh, ndërsa partnerja e Cristiano Ronaldos kërkoi plot 140 mijë.

Lidhur me këtë kanë shkruar mediat italiane, të cilat shprehen se produksioni e ka pranuar kërkesën e saj dhe i ka dhënë shumën marramendëse. Ndërsa së fundmi thuhet se këto para, Rodriguez po i përdor për një çështje të mirë.

Sipas mediave italiane, partnerja e sulmuesit juventin i ka dhuruar paratë për t’u ndërtuar një spital në Torino, i cili është për fëmijët dhe ka vërtet nevojë për investim.

---- ----
----
-----
-----