Ballina Showbiz Morenën e kanë ‘transformuar’ operacionet, nuk po e njeh më as vetën

Morenën e kanë ‘transformuar’ operacionet, nuk po e njeh më as vetën

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet ndryshe nga operacionet plastike.

Duket se Morena është bërë për të mos e njohur as vetën./ORAinfo/

---- ---- ----
-----