Ballina Showbiz Morena nuk po i ndal ndërhyrjet, nuk do ta njihni me pamjen...

Morena nuk po i ndal ndërhyrjet, nuk do ta njihni me pamjen e fundit

14
SHPËRNDAJE

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Në foton e fundit, Morena shihet se ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

----- ----- ----- -----