Ballina Showbiz Morena me flokët ngjyrë ‘neon’, befason me ndryshimin e papritur

Morena me flokët ngjyrë ‘neon’, befason me ndryshimin e papritur

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Në foton e fundit, Morena shihet se ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve e tashmë e ka bërë ‘neon’.

Me këtë pamje, ajo po duket paksa e ҫuditshme./ORAinfo/

---- ---- ----
-----