Ballina Showbiz Morena lë pa fjalë publikun, shfaqet në këtë gjendje para tyre

Morena lë pa fjalë publikun, shfaqet në këtë gjendje para tyre

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Mbrëmë ajo ka qenë e pranishme në një koncert, ku si gjithmonë ka befasuar me veshjen./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----