Ballina Showbiz Morena ia kthen të pasmet aporatit, ky detaj bie në sy

Morena ia kthen të pasmet aporatit, ky detaj bie në sy

226
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Se fundmi ajo ka publikuar një foto provokuese.

Në këtë foto Morena ja ka kthyer të pasmet aporatit, ndërsa të pasmet e saj bien në sy. /ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----