Ballina Showbiz Morena e prekur thellë pas tërmetit në Shqipëri, jep këtë ndihmë të...

Morena e prekur thellë pas tërmetit në Shqipëri, jep këtë ndihmë të madhe

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një tërmet vdekjeprurës ka goditur para pak ditëve shqipërnë.

Nga kjo fatkeqsi humbën jetën 50 njerëz dhe disa të tjerë kanë mbetur nën rrënojat e ndërtesave të rrëzuara, përcjell ORAinfo.

----

Në ndihmë, Shqipërisë po i dalin kosovarët të cilët kanë bashkuar forcat për të prekurit.

Këngëtarja e mirënjohur, Morena Taraku ka deklaruar se do t’i ndihmojë personalisht për barna të sëmurët./ORAinfo/

----- ----