Ballina Lajme Bota/Rajoni Momenti shokues/ Stuhia fluturon në asfalt vogëlushin (Foto-Video)

Momenti shokues/ Stuhia fluturon në asfalt vogëlushin (Foto-Video)

317
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një stuhi me forcën e uraganit ka goditur Europën Veriore. Erërat e forta dhe shira të dendur kanë shkaktuar përmbytje në disa qytete, veçanërisht në veri të Anglisë.

Një video që qarkullon online tregon momentin shokues kur babai përpiqet të ndihmojë fëmijët. Era e fortë rrëzoi djalin e vogël ndërsa mori me vete dhe karrocën me fëmijën në të. Videoja u regjistrua dje pasdite në Lancashire.

Kalimtarët të tronditur bërtitën pasi fëmija u rrëzua në mes të rrugës dhe mund të përplasej nga një makinë. Për fat të mirë babai veproi në kohë ndërsa moment I frikshëm u kap nga një kalimtar.

---- ----
----
-----
-----