Ballina LifeBizare Momenti qesharak kur dehet ketri

Momenti qesharak kur dehet ketri

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Ky është momenti kur një ketër i dehur u kap në kamera duke u përpjekur të qëndronte pasi hëngri dardha të fermentuara të lëna në një tryezë jashtë një shtëpie në Minesota.

Pamjet e bëra të premten e kaluar, e cila është parë më shumë se 1.8 milion herë, tregojnë krijesën pyjore të vendosur mbi një tryezë pikniku  jashtë një shtëpie në Inver Grove Heights, transmeton rtv21.tv.

Ketri vërehet duke grumbulluar misër dhe fara kur papritmas merr një pamje të trullosur dhe të ngurtësuar në sytë e tij dhe anon çuditshëm.

Pas episodit të çuditshëm, krijesa përfundimisht gjen rrugën e saj tek tasi i ushqimit dhe vazhdon të hajë.

Pronarja e shtëpisë, Kathleen Morlok, tha se kjo filloi kur ajo pastroi frigoriferin të premten./21Media

The post Momenti qesharak kur dehet ketri appeared first on RTV21.

---- ---- ----
-----