Ballina Lajme nacionale Momenti kur shembet ndërtesa gjatë raportimit ‘live’

Momenti kur shembet ndërtesa gjatë raportimit ‘live’

56
SHPËRNDAJE

Shqipëria u godit nga një tërmet i fuqishëm sot.

Teksa gazetarja e A2 po raportonte drejtpërdrejtë nga Durrësi nën rrënojat e tërmetit, një pjesë e pallatit përballë shembet dhe për pak i zë njerëzit që ishin aty pranë.

Shikoni videon dhe reagimin e gazetares së A2.