Ballina Lajme Bota/Rajoni Momenti kur njësia speciale hyn në laboratorët e drogës

Momenti kur njësia speciale hyn në laboratorët e drogës

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ky është momenti kur njësia speciale hyn në laboratorët e drogës në Bosnjë dhe Hercegovinë.

Anëtarët e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Republikës Srpska kanë kryer në Banja Lluka një aksion të quajtur “Unikat”.

Si rezultat, shkruajnë mediat e Bosnjë dhe Hercegovinës, kanë gjetur dy laboratorë modernë për prodhimin e drogës.

Siç raporton Avaz, janë arrestuar Sanel Seraniç, Nenad Dragishiç, Dean Djajiç dhe Danijel Trniniq , përcjell Telegrafi.

Ndërkohë janë publikuar disa pamje në të cilat thuhet se shihen laboratorët dhe momenti kur tregtarët e drogës “puthën” betonin, skena të cilat sipas mediumit në fjalë ngjajnë me të lojës së famshme “Counter Strike”.

---- ----
----
-----
-----