Ballina Lajme nacionale Momenti kur Bahtiri ia thotë këngës patriotike në tubim

Momenti kur Bahtiri ia thotë këngës patriotike në tubim

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bahtiri duket të jetë një tip shumë gazmor.

Kryetari i Komunës së Mitrovicës dhe njëri ndër anëtarët më të rinj të Lëvizjes Vetëvendosje, Agim Bahtiri e ka kaluar të dilën nën tingujt e muzikës patriotike.

Edhe pse ky tubim ishte organizuar për të bashkëbiseduar me qytetarët për Trepçën dhe Mitrovicën, aty nuk ka munguar as kënga.

Siç duket, Agim Bahtiri është adhurues i muzikës patrotike ashtu siç është edhe kreu i AAK’së Ramush Haradinaj.

---- ----
----
----- ----
-----