Ballina Lajme nacionale Momenti i ngjarjes, ndihma ndaj të qëlluarve dhe mjetet e përdorura, dalin...

Momenti i ngjarjes, ndihma ndaj të qëlluarve dhe mjetet e përdorura, dalin pamje të reja

3310
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ngjarja e sotme në Prishtinë, tronditi tërë vendi.

Janë siguruar disa pamje të reja të ngjarjes që ndodhi pasditen e sotme në Lagjen e Spitalit në Prishtinë.

Në video shihen të lënduarit dhe mjetet që u përdorën.

I gjithë ky konflikt ndërmejt dy familjeve nga kryeqytetit, Rafuna dhe Mehmeti, erdhi si pasoje e një vije kadastrale.

Shikoni pamjet më poshtë:

---- ----
----
----- ----
-----