Ballina Showbiz Momente romantike në karantinë, puthje e përqafime mes Zaimina Vasjarit dhe partnerit...

Momente romantike në karantinë, puthje e përqafime mes Zaimina Vasjarit dhe partnerit të saj (FOTO)

196
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vajsari gjithmonë është treguar shumë hermetike për jetën e saj private, duke preferuar të publikojë sa më pak çaste familjare.

----

Mirëpo gjatë ditëve të karantinës gjërat kanë ndryshuar disi. Zaimina po e kalon karantinën me bashkëshortin, Klodi dhe vajzën e tyre Khloe.

Së fundmi, si rrallëherë, ajo ka publikuar një foto shumë të ëmbël krah partnerit duke i dhuruar një puthje.

“Mos u bo pis, ama një kiss kiss”, shkruan Zaimina dhe fotoja ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj.

----- ----