Ballina Showbiz Moderatorja shqiptare zbulon si e bleu makinën e shtrenjtë: E kam marrë…...

Moderatorja shqiptare zbulon si e bleu makinën e shtrenjtë: E kam marrë… (FOTO)

56
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ditë më parë, Nevina Shtylla ka folur për jetën e saj dhe shpenzimet që bën. Moderatorja ka treguar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”, se me rritjen profesionale, rritet dhe kërkesa për t’u paguar më shumë, kështu i lejon vetes të shpenzojë më shumë se zakonisht.

“Në momentin që unë rritem ekonomikisht, normalisht unë kërkoj edhe më tepër nga bashkëpuntorët apo sponsorët për postimet, qoftë edhe për punën. Me rritjen profesionale, rritet edhe kërkesa”, është shprehur Nevina.

E pyetur se ku ka shpenzuar para, vetëm për pak status, moderatorja ka zbuluar se kur ka blerë makinën. “Tek makina, por dhe makinën e kam marrë me bashkëpunim. Ka qenë arsyeja kryesore sepse investova për të marrë makinën e re. Po nuk futet tek të shtrenjtat. Krahasuar që mund të kisha marrë një të përdorur, mora një të re”, ka thënë ajo.

---- ----
----
-----
-----