Ballina LifeBizare Moderatorja bukuroshe në krahët e futbollistit? Nevina i “mbyll” gojën Manushit (Video+Foto)

Moderatorja bukuroshe në krahët e futbollistit? Nevina i “mbyll” gojën Manushit (Video+Foto)

98
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pak muaj në portale të ndryshme qarkulloi lajmi se mes moderatores së “Procesit Sportiv”, Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares Eros Grezda mund të kishte nisur një histori dashurie.

Zëra që sa vijnë e janë shtuar, por një tjetër indicie për një lidhje mes dyshes Shtylla-Grezda, u dha edhe mbrëmjen e kaluar gjatë emisionit Procesi Sportiv, ku moderatori Eduart Manushi, si pa të keq filloi të pyes për mesfushorin, por reagimi i Nevinës ngriti shumë pikëpyetje, për më tepër ndiqni videon:

 

---- ---- ----
-----