Ballina Showbiz Moderatojra kosovare në ditët e fundit të shtatzënisë, kaq shumë i është...

Moderatojra kosovare në ditët e fundit të shtatzënisë, kaq shumë i është rritur barku

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Genta Cana është një prej moderatoreve shumë të njohura shqiptare.

Ajo ishte kryesisht e përfshirë në fushën e sportit dhe me pamjen e saj u bë tejet e njohur qysh në fillim, përcjell ORAinfo.

Ajo muaj me parë i ka dhënë fund beqarisë dhe bëri një dasmë madhështore.

E tani Genta po i numëron ditët kur do të bëhet nënë.

Ajo ka publikuar foto nga momentet e fundit të shtatzënisë.

Barku i saj është rritur dukshëm, ndërsa Genta shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----