Ballina Showbiz Modelja shqiptare zbulon se kush po ia ha milionat: E mbaj pranë,...

Modelja shqiptare zbulon se kush po ia ha milionat: E mbaj pranë, do shkojmë në Tajlandë (FOTOT)

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Modelja e fitness-it Dorina Mema tha se qeni i saj “Boo”, është si një njeri për të dhe e mban gjatë gjithë kohës pas vetes.

Modelja ka deklaruar se ka shpenzuar 1500 euro për ta kuruar, pasi ishte i sëmurë, dhe 80 euro i ka blerë xhup.

----

E pyetur për udhëtimin më luksoz që ka bërë “Boo”, modelja u shpreh se ka qenë në Dhërmi. Por thotë se i ka “premtuar” qenit se do të shkojnë bashkë në një ishull të Tajlandës.

----- ----