Ballina Showbiz Modelja me forma bombastike nuk e ka problem të ekspozojë “dekoltenë” nga...

Modelja me forma bombastike nuk e ka problem të ekspozojë “dekoltenë” nga karantina (FOTO)

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Modelja Christine McGuinnes, mbetet gjithmonë në qendër të vëmendjes sa herë që bën ndonjë postim në rrjetet e saj sociale.

Së fundmi 32 vjeçarja është shprehur se është duke shijuar periudhën në karantinë, pasi ka pasur më shumë kohë të qëndrojë pranë fëmijëve. Për të ruajtur ende format bombastike, biondja seksi ka zgjedhur që të mbaj një regjim të hekurt stërvitor.

----

Ajo shpesh zgjedh të postojë në instagramin video e foto teksa është duke u stërvitur.

Por në videon e fundit shfaqet duke u ushtruar në biçikletë dhe në pah i del dekolteja e saj.

----- ----