Ballina Showbiz Modelja bukuroshe kthehet në burrë, i del mjekra bashkë me shoqen e...

Modelja bukuroshe kthehet në burrë, i del mjekra bashkë me shoqen e saj (FOTOT)

189
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo ka publikuar vazhdimisht foto dhe postime argëtuese për ndjekësit e saj, por së fundmi i ka habitur ata.

Jesy Nelson, 28 vjeçe, u shfaq me mjekër dhe zë të trashë bashkë me shoqen e saj.

----

Në fakt bëhet fjalë për një aplikacion dhe ishte e gjitha shaka, pasi bukuroshja është në superformë.

----- ----