Ballina Showbiz Modelen e gjen belaja, i vjedhin rrjetet sociale dhe i nxjerrin të...

Modelen e gjen belaja, i vjedhin rrjetet sociale dhe i nxjerrin të gjitha fotot nudo

92
SHPËRNDAJE

Modelja nga Paraguai, Claudia Galanti ka denoncuar në polici një vjedhje që ajo e quan dixhiitale.

Ish e dashura e futbollistit Fabio Quaglariella, ndihet e shqetësuar pasi i janë publikuar në disa rrjete fotografi ku shihet e zhveshur. Disa nga këto fotografi, tashmë në media po bëjnë xhiro e rrjetit.

-----