Ballina Showbiz Modele dhe super “hot”, ja vajza që tërhoqi menjëherë vëmendjen në “PërPuthen”...

Modele dhe super “hot”, ja vajza që tërhoqi menjëherë vëmendjen në “PërPuthen” (FOTO)

170
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Panelit të vajzave të emisionit “PërPuthen” u është bashkuar ditën e sotme një vajzë e re. Ajo është Margaret dhe menjëherë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj perfekte.

Bukuroshja brune, e cila është modele në profesion, bëri që djemtë të kthenë sytë nga ajo.

I pari që reagoi ishte Brikeno, i cili e pyeti atë se kush janë djemtë që të kanë bërë më shumë përshtypje deri tani në sytë e saj.

Margaret tha janë dy djem që ka krijuar një ide të mirë deri më tani, por nuk zgjodhi të zbulonte emra.

Një gjë është e sigurt, Margaret turbulloi ujërat në “PërPuthen” dhe pëlqimet e djemve për dy vajzat më të “vjetra”, Antonetën dhe Edonën, mund të lëkunden.

---- ---- ----
-----