Ballina Showbiz Modë dhe biznes, Hailey Bieber rikthen vitet ’80 me paraqitjen e fundit

Modë dhe biznes, Hailey Bieber rikthen vitet ’80 me paraqitjen e fundit

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Hailey Bieber tregoi dhe njëherë që mbetet një ikonë e modës. Mbretëresha e pasarelave është kthyer në një frymëzim për shumë njerëz me stilin e saj unik. Ditën e djeshme, modelja u fotografua duke dalë nga një takim në Los Angeles, dhe si zakonisht, ishte përshtatur për rastin.

Veshur me një xhaketë sportive, Bieber shkëlqeu me pamjen e saj të frymëzuar nga vitet ’80, kombinuar me pantallona të gjera nga Musier Paris, të çara në fund që vinin në pah siç duhet këpucët. Këpucët nga stilistja Amina Muaddi në blu saten, përputheshin me çantën nga Bottega Veneta.

Hailey Bieber looks ready for business in a stylish oversized blazer as she  heads to a meeting in LA – Aktuelle Boulevard Nachrichten und Fotogalerien  zu Stars, Sternchen,…

Modelja i qëndroi besnike dhe stilit të saj të flokëve, me valëzime të lirshme. Pak ditë më parë, ajo u fotografua me një xhaketë jeshile me shkëlqim, kombinuar me një pale xhinse të shkurtra Daisy Duke që i vinin në pah këmbët elegante.

hailey-bieber-wore-kwaidan-editions-neon-blazer-out-in-los-angeles

/abcnews.al

 

The post Modë dhe biznes, Hailey Bieber rikthen vitet ’80 me paraqitjen e fundit appeared first on Abc News.

---- ----
-----