Ballina Showbiz “Mjeshtre e photoshop-it”/ Miliarderja 22-vjeçare kryqëzohet nga ndjekësit dhe merr vendimin e...

“Mjeshtre e photoshop-it”/ Miliarderja 22-vjeçare kryqëzohet nga ndjekësit dhe merr vendimin e papritur (FOTO)

64
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner, poston shumë foto apo viedo në profilet e saj në rrjetet sociale.

----

Por së fundmi, ajo ka rënë pre e akuzave, pasi fansat e kanë kritikuar për përdorimin e “photoshop”-it në një foto të saj me bikini.

E vetëm 20 minuta pasi e kishte postuar, Kylie e fshiu këtë pozë, edhe pse fotografia tashmë po qarkullon online në mediat sociale.

“T Taco Tuesday”, shkruante 22-vjeçarja krahas pozave të krijuar në rezidencën e saj të re në Holmby Hills, ku po e kalon karantinën me mikeshën e saj të ngushtë Stacy.

“Kylie është një mjeshtre në Facetune dhe Photoshop”, shkruante një fans i inatosur.

Ylli i reality show-t ka qenë tejet aktive në mediat sociale ndërsa është në izolim. Megjithëse është zhvendosur në një rezidencë të re javët e fundit, ajo është përballur edhe me kritika.

Në fakt, disa kanë shkruar në Twitter duke e kritikuar për mos respektimin e rregullave të distancës sociale.

“Pra, të gjithë po flasin për Kylie Jenner që po bën TikTok-s, por jo për faktin që ajo thjesht theu rregullat e bllokimit dhe lejoi shoqen të vinte në shtëpinë e saj”.

----- ----