Ballina LifeBizare Misteri/ Pse nuk qesh kurrë Victoria Beckham (Foto)

Misteri/ Pse nuk qesh kurrë Victoria Beckham (Foto)

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në të gjitha daljet e saj, Victoria Beckham të krijon përshtypjen e asaj femrës serioze dhe misterioze, që nuk qesh kurrë.

Madje, për këtë ajo kritikohet shpesh nga ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale. Që prej vitit 2001, ajo nuk është parë duke qeshur në foto dhe as në eventet e rëndësishme ku ka marrë pjesë.

Nuk dihet arsyeja e vërtetë, por zëra thonë se Victorias nuk i pëlqen buzëqeshja e saj, ndaj ka vendosur të rrijë serioze.

Më herët, nëna e katër fëmijëve ka rrëfyer se nuk ka shumë miq, por megjithatë kurrë nuk ndihet vetëm. “Nuk jam kurrë e vetmuar. Nuk kam shumë miq, por jam e rrethuar nga njerëz që vërtetë doja të ishin me mua”, ka rrëfyer ylli.

---- ----
----
-----
-----