Ballina Sport Missi shqiptar zhvishet dhe kërcen për tifozët e Tiranës

Missi shqiptar zhvishet dhe kërcen për tifozët e Tiranës

169
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Emisioni “E Diell” në “Top Channel”, i ka kushtuar një rëndësi të veçantë sportit këtë kohë karantine, me rubrikën “E Diella Proces”. Në studio u fol për rifillimin e kampionatit vendas e të huaj dhe të gjitha risqet që mbart, ky ristartim.

Në një moment për të ç’tensionuar situatën, e ftuar ishte Missi Atalanta Kërçuku. Bukuroshja bionde është tifoze e zjarrtë e Tiranës dhe shpesh shikohet tek brohoret për të në shkallët e stadiumit.

----

Këtë kohë në izolim, ajo kishte bërë një kërcim sensuale dhe me të thotë se përshëndet të gjithë tifozët e Tiranës.

----- ----