Ballina Showbiz Mirsa tani një grua dhe nënë e përkushtuar, kaq shumë ka ndryshuar

Mirsa tani një grua dhe nënë e përkushtuar, kaq shumë ka ndryshuar

105
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ishte një ndër këngëtaret më aktive të skenës muzikore shqiptare.

Mirsa Kërceli është këngëtarja që për aq kohë sa ishte në skenë i solli publikut vetëm hite, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është larguar nga skena por jo edhe nga publiku pasi që përherë e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale.

Nga imazhet që i publikon shohim se ajo tani është një nënë dhe grua e përkushtuar, e gjatë këtyre viteve ka ndryshuar shumë edhe në pamje./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----