Ballina Showbiz Mirsa Kërqelit i është rritur vajza, shikoni çfarë ditëlindje i ka bërë

Mirsa Kërqelit i është rritur vajza, shikoni çfarë ditëlindje i ka bërë

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mirsa Kërqeli po tregon përkushtimin e saj ndaj fëmijëve pasi la skenën e muzikës.

Këngëtarja e njohur Mirsa Kërqeli ka ndarë një lajm të gëzueshëm me ndjekësit e saj në Instagram. Ajo po feston ditëlindjen e dytë të vajzës së saj Anës.

Mirsa ka bërë një dedikim për të bijen. “Urime ditelindja my princes te uroj shendet fat e gjitha te mirat ne jete embelsira jon te duam…”, ka shkruar Mirsa në Instagram ku ka publikuar fotografi.

Mirsa tanimë jeton në Amerikë dhe ka dy fëmijë.

https://orainfo.net/wp-admin/media-upload.php?post_id=84453&type=image&TB_iframe=1

---- ---- ----
-----