Ballina Showbiz Mirsa Kërceli tani nënë e grua e përkushtuar, shikoni sa shumë ka...

Mirsa Kërceli tani nënë e grua e përkushtuar, shikoni sa shumë ka ndryshuar

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Ishte një ndër këngëtaret më aktive të skenës muzikore shqiptare.

Mirsa Kërceli është këngëtarja që për aq kohë sa ishte në skenë i solli publikut vetëm hite, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është larguar nga skena por jo edhe nga publiku pasi që përherë e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale.

Dhe ën fotot që i publikon shohim se ajo ka ndryshuar shumë pasi u martua dhe u bë nënë./ORAinfo/

---- ----
-----