Ballina LifeBizare Ministrja i “vjedh” treçerekëshet Ramës, ja si duket (FOTO)

Ministrja i “vjedh” treçerekëshet Ramës, ja si duket (FOTO)

30
SHPËRNDAJE

Kur i vesh një femër janë më se normale, por që kur Kryeministri Edi Rama u paraqit ditën e votimeve me një palë pantallona të gjera, të zeza dhe treçerekëshe, sa herë i shohim ato lloj pantallonash, nuk ka se si të mos na vijnë ndër mend imazhet e Ramës.

Dhe të enjten, me këtë model pantallonash erdhi në Parlament ministrja e Kulturës, Elva Margariti.

Zonja Margariti spikat me stilin e saj mjaft fashion, kështu që edhe këto pantallona, në trupin e saj të gjatë e të hollë, duken mjaft bukur.

-----