Ballina Lajme nacionale Ministri Likaj: Gjetjet e Auditorit janë shqetësuese

Ministri Likaj: Gjetjet e Auditorit janë shqetësuese

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 Ministrat Likaj e Kuçi për raportin e Auditimit për pasqyrat financiare

Komisionin për Mbikëqyrje të Financave Publike shqyrtoi Raportin e Auditimit për pasqyrat financiare të Ministrisë së Arsimit dhe ministrisë së Zhvillimit Ekonomik, për vitin 2019. U tha se janë gjetur shumë shkelje./21Media

The post Ministri Likaj: Gjetjet e Auditorit janë shqetësuese appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----