Ballina Lajme nacionale Minatorët: Ne nuk kemi ndonjë pasuri tjetër, pos Trepçës!

Minatorët: Ne nuk kemi ndonjë pasuri tjetër, pos Trepçës!

7
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Minatorët paralajmërojnë greva dhe protesta nëse bisedohet për Trepçën

Minatorët e Trepçës tërheqin vërejtjen se nëse në këto bisedime përfshihet çështja e Trepçës do ta kundërshtojnë energjikisht. Paralajmërojnë edhe mundësinë e grevës dhe të protestës./21Media

The post Minatorët: Ne nuk kemi ndonjë pasuri tjetër, pos Trepçës! appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----