Ballina Showbiz Mimoza vishet me fustan të ngushtë, ekspozon të pasmet

Mimoza vishet me fustan të ngushtë, ekspozon të pasmet

75
SHPËRNDAJE

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer kosovare.

Nisi karrierën në muzikë para pak viteve dhe tani është tejet aktive me këngë e projekte të reja, përcjell ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur për jetën e saj private e sidomos në këto vitet e fundit kur ishte e lidhur dhe e e fejuar me këngëtarin, Seldi Qalliu.

Mimoza se fundmi ka publikuar një video ku shihet e veshur me fustna të ngushtë dhe shumë provokuese.

Ajo nuk ka hezituar t’i ekspozojë të pasmet e saj. /ORAinfo/