Ballina Showbiz Mimoza vishet me fustan provokues, zbulon linjat e saj bombastike

Mimoza vishet me fustan provokues, zbulon linjat e saj bombastike

37
SHPËRNDAJE

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur shqiptare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe që nga atëherë ka marrë shumë fansa, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë, Mimozën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të zi dhe provokues, Mimoza do t’i shkrijë të gjithë me pamjen e saj. /ORAinfo/

-----