Ballina Showbiz Mimoza sot feston ditëlindjen, do të befasoheni sa vite mbushi

Mimoza sot feston ditëlindjen, do të befasoheni sa vite mbushi

83
SHPËRNDAJE

Mimoza Mustafa është këngëtarja shumë pëlqyer kosovare.

Ajo u bë pjesë e skenës muzikore para shumë viteve dhe gjithmonë ishte një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Mimoza po vazhdon të paraqitet si vajzë e re ndonëse është nënë e dy fëmijëve.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe mbush 45 vjet./ORAinfo/

----- ----- ----- -----