Ballina Showbiz Mimoza shokon fansat, shfaqet pa pikë grimi

Mimoza shokon fansat, shfaqet pa pikë grimi

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo gjithmonë ka qenë e dashur nga publiku .

Mimoza Shkodra është një prej këngëtareve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë.

Për një kohë të gjatë, ajo ishte në qendër të vëmendjes pas ndarjes nga këngëtari Seldi.

Së fundmi Mimoza Shkodra ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi në të cilat shfaqet duke pozuar me bikini në plazh.

Më pas kanë nisur komentet nga ndjekësit e këngëtares. Njëra prej tyre i ka shkruar:

U zhveshe edhe ti.’’

Ndërsa një tjetër ndjekës i ka shkruar: S’paske nevojë për Face app.”

Mesa duket ai i ka lënë këngëtares të kuptoj se është plakur disi dhe nuk ka nevojë të përdorë aplikacionin e njohur.

Ndërsa një komentues tjetër i ka shkruar: E bukur po nuk di të reklamohesh.’’Ka pasur edhe një komentuese e cila i ka thënë: “Si plak, dukesh.”

---- ----
----
-----
-----