Ballina Showbiz Mimoza shfaqet provokuese nga pushimet, merr vëmendjen veshja e saj

Mimoza shfaqet provokuese nga pushimet, merr vëmendjen veshja e saj

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe që nga atëherë ka marrë shumë fansa, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë, Mimozën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet shumë tërheqëse nga pushimet e gjithë vemendjen merr veshja e saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----