Ballina Showbiz Mimoza shfaqet provokuese në klipin e ri, por do të befasoheni si...

Mimoza shfaqet provokuese në klipin e ri, por do të befasoheni si reagoi Shkumbini

79
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mimoza Mustafa dhe Robert Berisha sapo publikuan këngën e re ‘Krejt i boj’.

E ajo që mori gjithë ëvmendjenë është padyshim veshja e Mimozës, përcjell ORAinfo.

Me këtë fustan ajo zbuloi më shumë se sa që duhet.

Mirëpo,kjo duket që nuk e ka penguar burrin e saj Shkumbinin e i cili e ka postuar këngën e saj në rrjete sociale./ORAinfo/

---- ---- ----
-----