Ballina Showbiz Mimoza sapo doli nga grimerja, me këtë pamje do ta bëjë pishman...

Mimoza sapo doli nga grimerja, me këtë pamje do ta bëjë pishman Seldin

48
SHPËRNDAJE

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer kosovare.

Nisi karrierën në muzikë para pak viteve dhe tani është tejet aktive me këngë e projekte të reja, përcjell ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur për jetën e saj private e sidomos në këto vitet e fundit kur ishte e lidhur dhe e e fejuar me këngëtarin, Seldi Qalliu.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, sot, Mimoza ka publikuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga grimerja dhe me këtë pamje po i lë të gjithë pa fjalë./ORAinfo/

----- ----- ----- -----