Ballina Showbiz Mimoza sapo doli nga frizerja, po duket ‘përrallore’ grimin dhe kaqurrelat e...

Mimoza sapo doli nga frizerja, po duket ‘përrallore’ grimin dhe kaqurrelat e saj

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi e tani ata janë ndarë.

Atë po e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----