Ballina Showbiz Mimoza rikthehet fuqishëm, paralajmëron duet me këtë super këngëtar

Mimoza rikthehet fuqishëm, paralajmëron duet me këtë super këngëtar

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi e tani ata janë ndarë.

E duket se pas ndarjes po vjen gjithnjë e më tërheqëse.

Tani, Mimoza ka paralajmëruar një rikthim në skenë, e përë këtë ajo ka zgjedhur Skerdin për duet./ORAinfo/

---- ---- ----
-----