Ballina Showbiz Mimoza nuk di të plaket, shfaqet shumë ‘hot’ në foton e fundit

Mimoza nuk di të plaket, shfaqet shumë ‘hot’ në foton e fundit

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkumbini dhe Mimoza janë dy këngëtarët që për një kohë të gjatë kanë qenë tejet aktivë në skenën muzikore shqiptare.

Tani, ata janë më pak aktiv me këngë e projekte, mirëpo angazhohen kohë pas kohe në mbrëmje, shkruan ORAinfo.

Mimoza është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me një pamje shumë atraktive./ORAinfo/

---- ---- ----
-----