Ballina Showbiz Miloti feston ditëlindjen, ja çfarë surprize ia bën e dashura e tij

Miloti feston ditëlindjen, ja çfarë surprize ia bën e dashura e tij

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ai,është njëri ndër futbollistët më të njohur.

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica sot feston ditëlindjen 23-të, shkruan rtv21.tv

Gjatë ditës futbollisti i njohur kosovar ka marrë urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë të shumtë.

Ndërsa, qysh në minutat e parë të ditës së sotme, Miloti e mori urimin e veçantë nga e fejuara e tij, Belkizi, e cila përmes një postimi në instagram, shkroi fjali shumë domethënëse për të fejuarin.

Përveç urimit, Belkizi atij me rastin e ditëlinjdes i ka dhuruar edhe një dhuratë të veçantë.

Bëhet fjalë për një tortë me inicialet e lojtarit si dhe numrin 7. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica në muajin qershor pas paraqitjeve të tij të shkëlqyeshme ariti që të jetë njëri prej lojtarëve më të përmendur të Kombëtares sonë.

---- ---- ----
-----