Ballina Showbiz Miloti bashkë me gruan në dasmë, ajo lë ‘pa mend’ me pamjen

Miloti bashkë me gruan në dasmë, ajo lë ‘pa mend’ me pamjen

110
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Milot Rashica është futbollisti që tani po arrin kulmin e karrierës së tij si futbollist.

Ai arriti të bëhet shumë is suksesshëm si me skuadrën e tij në Gjermani ashtu edhe me kombëtaren e Kosovës, përcjell ORAinfo.

Miloti komentohet shumë edhe për jetën e tij private ku tani është i martuar me Belkiz Kerën.

Së fundi ata kanë qenë bashkë në një dasmë dhe nusja e tij është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----