Ballina Lajme nacionale Militianti analfabet dhe i sëmurë mendor i PD-së, kërcënon gazetarët e SHQIP

Militianti analfabet dhe i sëmurë mendor i PD-së, kërcënon gazetarët e SHQIP

20
SHPËRNDAJE

Një militant i Partisë Demokratike, ka kërcënuar gazetarët e Gazetës SHQIP. Ai ka shkruar në inboxin e faqes me një fjalor banal dhe i degraduar mendërisht, për një lajm të publikuar nga redaksia jonë. Militanti i PD-së quhet Lulzim Kabashi, dhe nga fotot e publikuara në faqen e tij personale duket se ka luhatje të forta mendore.

Gazeta Shqip ka nisur kallëzimin penal për “Kanosje” ndaj këtij shtetësi, por në mesazhet kërcënuese të Lulzim Kabashit, ai thotë se nuk e “rruan” për policinë.

Më poshtë shikoni komentet fyese dhe kërcënuese të dërguara në inboxin e faqes së SHQIP:

 

-----