Ballina Showbiz Miliarderja “tërbon” ndjekësit, zbulon të pasmet superseksi (FOTO)

Miliarderja “tërbon” ndjekësit, zbulon të pasmet superseksi (FOTO)

127
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Revista “Forbes” ka renditur Kylie Jenner si miliarderen më të re në botë. Falë famës dhe linjave ‘bombastike’ që ka, ajo është një nga personat më të ndjekur në Instagram.

Ylli televiziv i ka treguar format e saj seksi në një imazh të publikuar së fundi, në bikini të bardha,

Kylie, e cila është nënë e një vajze nga lidhja me reperin, Travis Scott zbuloj asetet e saj ‘përvëluese’ për të promovuar produktin e saj më të ri nga linja ‘Kylie Cosmetics’.

---- ---- ----
-----